Fenerbahçe’de Denizlispor Maçının Hazırlıkları Sürüyor

Posted by

Geçen hafta sahasında Beşiktaş ile oynaığı derbiyi kaybeden Fenerbahçe, Süper Lig’in 11. Haftasında 6 Aralık Pazar günü deplasmanda Denizlispor ile karşı karşıya gelecek.

Geçen hafta kaybettiği derbinin etkilerini hala hisseden Fenerbahçe, Denizlispor deplasmanından kayıpsız dönmek istiyor.

Özellikle kaybedilen Beşiktaş maçından sonra Denizlispor deplasmanında nasıl bir 11 ile çıkacağı merak konusu olan Fenerbahçe’de, bu konu ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

Beşiktaş derbisinde cezalı durumu düşün Luis Gustavo bu zorlu deplasmanda forma giyemeyecek.

Ayrıca Beşiktaş derbisinde oldukça etkisiz oynayan Jose Sosa ise, bu maçta Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut tarafından ilk 11’de oynatılması zor gözüküyor.

Öte yandan Erol Bulut, hem geçen haftaki mağlubiyeti unutturmak için hem de deplasmanda sürpriz bir sonuç almamak için, oyuncularını adeta özel olarak bu maça hazırlıyor.

Oyuncularından özellikle oyunun orta bölümünde biribirlerine daha yakın oynamalarını isteyen teknik direktör Erol Bulut, sahada takımın en ilerideki oyuncusu ile en gerideki oyuncusu arasındaki mesafeyide daraltmak istiyor.

Erol Bulut’un oyuncularına ayrıca, eğer bu maça kazanmak istiyorsanız 90 dakika boyuncu birbirinize tardım ederek oynamalısınız dediği öğrenildi.

Erol Bulut Galibiyet İstiyor

Süper Lig’in 11. Haftasında Fenerbahçe, 6 Aralık Pazar günü deplasmanda Denizlispor ile karşı karşıya gelecek.

Bu maçın hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe’de, Erol Bulut’un tek istediği galibiyet. Yaptıkları antrenmanlarda futbolcularıyla özel olarak ilgilenen Erol Bulut, oyuncularından saha içinde birbirlerine yakın olmalarını ve maç boyunca yardımlaşmaları gerektiğini söylediği öğrenildi. Ayrıca, öğrencilerinden baskı konusunda da isteklerde bulundu.

Erol Bulut, rakip takımı kendi ceza sahası önünde değil de, rakip yarı sahanın ilk metrelerinden itibaren karşılamaları gerektiği konusunda uyardı.

Böylelikle başarılı teknik adam, oyuncularından çok önde bir baskı istemediğini belirtmiş oldu.  

Mert Hakan Yandaş’a Özel Motivasyon

Denizlispor maçı hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe’de Erol Bulut, yapılan antrenmanlarda Mert Hakan Yandaş’ı adeta özel olarak maça hazırlıyor.

Gustavo’nun cezalı olması ve Jose Sosa’nın da beklenen performansı verememesinden dolayı bu maçta ilk 11’de başlamasına kesin gözüyle bakılan Mert Hakan Yandaş’a bu maçta büyük bir iş düşüyor.

Öte yandan Erol Bulut’un oyuncusuna, eğer formayı kalıcı olarak kapmak istiyorsan işte sana fırsat, çık göster kendini dediği gelen bilgiler arasında.

Comments are closed.